Bieg Przełajowy w Sadlinkach

Za nami kolejna impreza, której byliśmy współorganizatorami 🙂 Wraz z gospodarzem imprezy – Gminą Sadlinki mieliśmy okazję gościć licznych biegaczy oraz po raz pierwszy maszerujących w marszu Nordic Walking. W biegu wystartowało w sumie 167 osób, natomiast w marszu Nordic Walking 27 osoób. Trasa III Biegu Przełajowego o Puchar Wójta Sadlinki w większości prowadziła leśnymi szlakami i należało to bardzo wymagających, a dodatkową nie miłą niespodzianką był atak os/szerszeni na 6km – niestety nie zawsze da się wszystko przewidzieć. Na szczęście wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg i otrzymali na mecie pamiątkowy medal. Kolejnym ważnym punktem imprezy były biegi dziecięce, w których w trzech kategoriach wiekowych  wystartowała prawie setka dzieci – wielkie brawa dla najmłodszych J Wielkie podziękowania dla Gminy Sadlinki za ugoszczenie wszystkich sportowców oraz kibiców, podziękowania dla sponsorów biegu: Bank Spółdzielczy Brodnica, Powiślański Bank Spółdzielczy Kwidzyn oraz firmie Climatronix. Podziękowania również dla wszystkich Traktorów i ambasadorów, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji zawodów.

Wracając do biegu głównego, wszystkie wyniki znajdziecie na stronie www.czasnachip.pl, natomiast poniżej wyniki naszych zawodnikówJ Najlepszym naszym zawodnikiem był Tomasz Hapke, który w ogólnej klasyfikacji zajął 5 miejsce, natomiast wygrał w klasyfikacji wiekowej z czasem 39:36. Na Traktorowym podium znaleźli się jeszcze Marcin Rządca (OPEN:8, czas 39:58) oraz Kacper Daniel (OPEN:12, czas 40:49), który dodatkowo był drugi w swojej kategorii wiekowej oraz był najszybszym mieszkańcem Gminy Sadlinki. Wśród Pań, najlepszą zawodniczką była Kasia Jarosińska (OPEN:109,  czas 56:22), która wygrała również klasyfikacje w swojej kategorii wiekowej, następnie Kasia Nowicka (OPEN:116, czas 57:24) oraz Paulina Jerzyk (OPEN:128, czas 59:00)

Tomasz Hapke #5 czas 39:36 (zwycięstwo w kategorii wiekowej)

Marcin Rządca #8 czas 39:58

Kacper Daniel #12 czas 40:49 (II miejsce w kat. wiekowej, najszybszy mieszkaniec Gminy Sadlinki)

Bogdan Rycąbel #36 czas 45:57

Robert Jerzyk #41 czas 46:35

Paweł Jerzyk #49  czas 47:54

Rafał Dziedzic #55 czas 48:43

Michał Jerzyk #62 czas 49:06

Grzegorz Trzciński #77 czas 50:57

Mateusz Bogusz #91 czas 52:49

Jerzy Tumiłowicz #98 czas 53:43

Kasia Jarosińska #109 czas 56:22 (I miejsce w kategorii wiekowej)