Bieganie w Malborku, Starogardzie i Gdyni

W ostatni weekend marca w Gdyni w Leśnym Festiwalu biegowym wziął udział Marcin Rządca, który w swojej kategorii wiekowej zajął 2 miejsce. Oto jego krótka relacja: „Dziś w Gdyni odbył się Festiwal Leśny na dystansie 63, 42 i 21 km trasa była cała po lesie i jak to przełaj było dużo podbiegów i zabiegów trasa wymagająca ja biegałem 21 km w którym zająłem 6 miejsce Open a drugie w kategorii”

W sobotę 6 kwietnia w Malborku odbył się bieg pt. IV Piknik Biegowy „Dla Autyzmu”, którego celem było okazanie solidarności z osobami autystycznymi. W sumie, w biegu i marszu nordic-walking, wzięło udział około 250 osób w tym dwójka naszych zawodników, do pokonania mieli dystans 5km

#3 Tomasz Hapke 18:37

#54 Justyna Borkowska 25:02

W niedzielę 7 kwietnia w Starogardzie już po raz 36 odbył się Bieg Szpęgawski Szlakiem Martyrologii Ludności Pomorza Szpęgawsk – Starogard Gdański. Bieg poświęcony pamięci poległym w Lesie Szpęgawskim w czasie II wojny światowej. W ten weekend mieliśmy idealną pogodę biegową, a bieg na dystansie 5800m był czystą przyjemnością dla wszystkich uczestników. Na starcie stanęło prawie 600 biegaczy w tym czwórka naszych Traktorów:

#152 Tomasz Krupa 25:20

#200 Paweł Jerzyk 26:32

#503 Paulina Jerzyk 34:33

#562 Wioletta Piórkowska 38:50

Gratulacje dla wszystkich naszych biegaczy!!