Biegowa Wigilia, SantaRun i początek Grand Prix Trójmiasta

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta… Ale zanim święta to jeszcze sobie pobiegaliśmy 

Zaczęliśmy od wspólnego spotkania Biegowo-Wigilijnego w Sadlinkach. Pod szkołą zebrało się nas 16 osób, by wspólnie pobiegać po okolicznych lasach. Założona tras miała dystans 10km, ale z racji, że było to tempo spacerowe, niektórzy z nas nabiegali tych kilometrów troszkę więcej,odbiegając od grupy i wracając. Wspólne bieganie tak bardzo nam się spodobało,że planujemy raz w miesiącu spotkać się na takim bieganiu w różnych miejscowościach naszej gminy, a nawet powiatu – oczywiście zapraszamy każdego – śledźcie nas na Facebooku. A po całym bieganiu przyszedł czas na element wigilijny i tak wszyscy mogli poczęstować się przepysznym barszczykiem przygotowanym w shakerach przez Prezes Kasię 

Tego samego dnia w Gdańsku wystartowało kolejne Zimowe Grand Prix Trójmiasta. Grand Prix Trójmiasta etap 1 w Gdańsku na wyspie Sobieszowskiej. Marcin i Mateusz dzielnie reprezentowali Nasz klub. Marcin Rządca zdobył 2gie miejsce w swojej kategorii wiekowej. A oto relacja Mateusza: Śnieżyk delikatnie popruszył a temperatura 0 stopni. Trasa bardzo trudna, przełajowa z bardzo dużą ilością podbiegów i to niektóre strome. Na trasie wiele piasku i korzeni.Otrzymuje się korpus statku a medale stanowią maszty które razem tworzą piękny żaglowiec.

Gratulacje chłopaki dobra robota!!!!

W niedziele w Kartuzach odbył się coroczny bieg świąteczny Santa Run Kartuzy, w którym wśród kilkudziesięciu Mikołajów znalazła się czwórkanaszych biegaczy: Wioletta Piórkowska, Rafał Dziedzic, Michał Jerzyk oraz Paweł Jerzyk.

Gratulujmy udanego startu