Długi Weekend majowy 2019

UFFFFF już dobrze że koniec tej majówki bo towarzystwo Nam się rozbiegało!!! Ale może od początku.
28.04.2019 Bieg i Marsz dla Strażaka Stogi, tam na starcie Nasza Strażacka rodzinka Aneta Jerzyk, Paulina Jerzyk, Katarzyna Nowicka, Robert Jerzyk, Paweł Jerzyk, Rafał Dziedzic, Michał Jerzyk. Bieg miał charakter charytatywny a pieniążki z wpisowego przeznaczone zostały na OSP Stogi. Atmosfera genialna na dystansie 5,4 km. Gratulacje!!!!!

1 dzień maja, u nas traktorów zaczęliśmy go od Półmaratonu Grudziądz – Rulewo, śladami Bronka Malinowskiego. Jak co roku, start biegu rusza ze stadionu miejskiego, prowadząc przez ulicę Grudziądza, przebiegając przez most, który stał się poniekąd symbolem Malinowskiego, ponieważ, wlaśnie tam doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem naszego Mistrza.
Końcówka trasy jest najbardziej wymagająca, do pokonania są dwa długie podbiegi. Tuz przed meta wbiegamy, a tam kolejny podbieg, uformowany leśna ścieżka, i miękkim piachem.
Nasi zawodnicy, i zawodniczka na zdjęciu to Michał Saliński, ukończył z nową życiówką 1.37
Robert Jerzyk, i Magda Zielińska, która dziś też wróciła z rekordem życiowym.
Mała, ale silna ekipa czerwonych koszulek!

Ależ to był bieg😊 Jak Oni szybko pędzili do mety!!Bieg upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 maja już po raz 29 ściągnął wielu biegaczy w tym naszych zawodników👍 bardzo udany bieg na dystansie 10km z kilkoma nowymi życiówkami wśród Traktorzystów:
Piotr Balmas 39:33 rż
Michał Jerzyk 44:06 rż
Paweł Jerzyk 47:27 rż
Radosław Trzciński 47:38 rż
Mateusz Małkowski 47:43 rż
Mateusz Bogusz 48:34 rż
Kamil Radomiński 48:58
Andrzej Willma 53:35

Sobota 6 naszych biegaczy
Daria Wojciechowska, Kasia Jarosińska Jerzy Tumiłowicz, Kacper Głowacki, Mateusz Małkowski, Tomasz Hapke wzięli udział w Prabuckim Biegu Wokół Komina, mały, kameralny bieg na dystansie 8 km👍 gratulacje dla naszych zawodników.
Stegnie z morskim klimatem a na starcie piaskowego i nie łatwego biegu Paulina Jerzyk, Paweł Jerzyk, Michał Jerzyk i Radosław Trzciński. Brawa dla Wszystkich!!!

Najdalej bo do Białegostoku pojechała Nasza Irena Koralewska by walczyć o koronę Półmaratonów, Ona już ma Koronę Uśmiechu ale na półmaratonie poradziła sobie bardzo dobrze!!!!Brawo!!!!!

Daria Wojciechowska rozkręciła Nam się na dobre i zdobyła pudło w kategorii w Skórczu na – IV Bieg V Brygady Wileńskiej Armii Krajowej – Grand Prix Kociewia 2019🏃Piękna trasa 10 km po lasach w Borach Tucholskich🌲III miejsce w kat. K 19-29 Gratulacje!!!!!!
Pozdrawiam 
K.S.