Drugi weekend września pełen startów naszych zawodników

Kolejny aktywny weekend za Traktorami. Nasi zawodnicy wystartowali na biegach w Tczewie i Iławie oraz na zawodach triathlonowych w Malborku i Krynicy Morskiej.

W Iławie na Iławskim Półmaratonie wystartowało 8 naszych zawodników. Półmaraton kończył I edycję Półmaratonowego Grand Prix składającego się z trzech biegów – Grudziądz, Ostróda i Iława. Poniżej wyniki naszych zawodników:

Irena Koralewska – bieg dokończony, choć niestety z lekką kontuzją

W Tczewie na dystansie 10km podczas IV Dychy nad Wisłą wystartowała 6 Traktorów. W klasyfikacji drużyn Traktor Team zajął 3 miejsce. Poniżej wyniki indywidualne:

#88 Kamil Radomiński czas 46:23

#92 Paweł Jerzyk czas 46:51

#98 Michał Jerzyk czas 47:12

#118 Rafał Dziedzic czas 48:10

#168 Mateusz Bogusz czas 51:43

#273 Paulina Jerzyk czas 1:01:04

W Malborku w ramach dwudniowej imprezy Castle Triathlon Malbork 2018 im. Bartosza Kubickiego na dystansie ½ IronMan wystartował Michał Saliński. Na tym dystansie zawodnicy mają do pokonania 1,9km pływania, 90km na rowerze oraz 21,1km biegu. Michał zajął 97 miejsce na 295 zawodników, którzy ukończyli cały dystans. Jego czas to  5:06:19.

W Krynicy Morskiej odbył się również triathlon, gdzie na dystansie 1/8 IronMan wystartowała Marlena Jabłońska. Marlena z czasem 1:39:54 zajęła drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wielkie brawa dla wszystkich naszych sportowców!!