Królowa jest jedna, Runmageddon, 5 gratis…, czyli nasze starty :)

W ten weekend, po za startem w Kwidzynie, nasi zawodnicy rozjechali się po całej Polsce. Traktory można było spotkać w Malborku, w Pelplinie, w Gnieźnie oraz na zawodach z cyklu Runmageddon w Gdańsku.

Zaczniemy od Gniezna, bo właśnie tam podczas 41. Biegu Lechitów nasz team zyskał królową półmaratonów. Kasia Nowicka po startach w Gdyni, Białymstoku, Poznaniu i Grodzisku Wlkp. Przebiegła swój piąty półmaraton zaliczany do korony półmaratonów i śmiało w 2018 roku może się chwalić tytułem królowej półmaratonów wśród naszych zawodników. W biegu, w którym wystartowało prawie 5000 biegaczy, Kasia z czasem 2:04:21 zajęła miejsce powyżej środka stawki – 2212. Wielkie brawa dla królowej 🙂

W sobotę w Pelplinie odbył się Lotto Bieg Cysterski, gdzie na dystansie 10km wystartowała dwójka naszych nowych zawodników.

#61 Kamil Radomiński czas 47:37

#137 Daria Wojciechowska czas 1:03:26

Również na dystansie 10km ścigano się w niedziele w Malborku. W Parkowej 5 z Grupą Malbork, gdzie do tytułowej piątki organizatorzy dorzucają jeszcze jedną 5, wystartowała dwójka panów, w tym Rafał Dziedzic, który dzień wcześniej przebiegł Biegową Pionę w Kwidzynie.

#9 Tomasz Hapke czas 39:30 – zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej

#71 Rafał Dziedzic czas 49:50

Na koniec niedzielne starty w Gdańsku w Runmageddonie. Na najdłuższym dystansie z największą liczbą przeszkód wystartowała dwójka naszych zawodników. Dystans 12km z 50 przeszkodami postanowili pokonać Kasia Jarosińska oraz Marcin Rządca. Poniżej podajemy czasy przez nich uzyskane

Marcin Rządca czas 1:44:01

Kasia Jarosińska czas 2:03:09

To był bardzo aktywny weekend w naszym wykonaniu – brawa dla wszystkich zawodników 🙂