Mikołajkowy weekend biegowy

Poszaleliśmy w ten weekend!!!
II Bieg Karpia i Nasza rozbiegana, wesoła ekipa na starcie. Mokre i dystans 5 km przywitał Nas ciepłą atmosferą, choć tego dnia dość mocno wiało. Na starcie 13 traktorzystów. Wszyscy z uśmiechem wbiegli na mętę ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Nasz Jacek Szuba który naprawdę się rozkręcił i wbiegł na mete z czasem 19:19 co dało mu 11 miejsce open na 362 zawodników. Gratulacje!!!!
Niedziela i Malbork. Pobiegli, poszli i pojechali na rowerach dla Artura. Na trasie Mikołajkowego Biegu Dobroczynnego

41-letni Artur walczy z rakiem. Do tej walki cegiełkę dołożyli uczestnicy niedzielnego Mikołajkowego Biegu Dobroczynnego w Malborku. Wśród znaleźli się Nasi zawodnicy Kasia Nowicka, Patrycja Nowicka Rafał Dziedzic i Robert Jerzyk. Tu wynik się nie liczył a udział!!
No i Niedziela bez biegania to dla Naszej Irena Koralewska nie niedziela. Irena stanęła na starcie Biegu Mikołajów w Toruniu. Dystans półmaratonu, po chorobie, okazał się dla Irenki nie do pokonania w tym dniu. Jak wiadomo Irena to wspaniała wojowniczka i kobieta o ogromnej sile i dystansie do siebie. Kocha bieganie ale robi to dla Siebie. I tego dnia zdecydowała, że lepiej będzie dla Niej zejść z trasy niż biec na siłę. Brawo Irena, zdrowie ważniejsze!!!!
Pozdrawiamy (KS)