Podsumowanie Roku 2018

Podziękowania na koniec roku 2018.
No krócej się nie da!!!
Drużyna z encyklopedii Drużyna – grupa bojowa złożona z druhów władcy oraz ich własnych druhów (tj. druhowie władcy pełnią niejako rolę „drużynowych” którzy zasilają formację zebranym przez siebie oddziałem osobistych druhów 
Na zakończenie tego roku na pierwszym miejscu chciałabym podziękować drużynie, gdyby nie Wy nie było by Nas!!
Jeżeli o czymś zapomniałam proszę o wybaczenie, tak wiele się działo w tym 2018 roku.
Zacznę od największej w drużynie rodzinie Jerzyków. 
Aneta dziękuję za to, że jesteś, za pomoc przy biurach zawodów, za pomoc w organizacji dni dziecka, za koniec biegu, za Twoje motto „co nie dobiegam to dowyglądam.
Paulina dziękuje za wsparcie w organizacji biegów, za pyszne warzywka i owoce, za Twoje dowcipy które bawią do łez i za oreo.
Robert za bezinteresowną pomoc, za dowożenie Anety na imprezy, za pomoc przy ogarnianiu dzieciaków na treningach zdrowo i biegowo.
Paweł dziękuję za warzywa i owoce zasponsorowanie na półmaraton, za wsparcie i pomoc.
Michał dzięki za pomoc przy organizacji biegów.
Ania Anna Em dzięki za biura zawodów, za uśmiech i sokowirówkę.
Radosław dzięki, że ogarniasz stronę i te wszystkie grafiki które tak fajnie wychodzą, w życiu bym sobie nie poradziła z tym, za pomoc w organizacji biegów, za nieocenione wsparcie i że nigdy nie usłyszałam od Ciebie „ nie”. 
Kamila dziękuję, że nadal pozwalasz mężowi by pomagał, że masz cierpliwość do tego, za to że pomagasz w biurze zawodów i wspierasz.
Mateusz dzięki za pchnięcie strony internetowej, za cenne wskazówki związane z jej prowadzeniem, za wsparcie przy organizacji imprez.
Grzegorz dzięki za Twój niewyparzony język bo czasami krytyka dobrze działa, za bezinteresowna pomoc przy organizacji biegów, za te wszystkie nagrody które załatwiłeś, za dźwiganie worków z marchewka i za km na endomondo.
Katarzyna dzięki za organizowanie ognisk i możliwość spróbowania dań z dziczyzny, za Twoje zaangażowanie w pomoc przy organizacji biegów, za sponsoring, za uśmiech, za użyczenie samochodu i nie tylko i wsparcie.
Tomasz vice dzięki za to co robisz w kuluarach ( a tylko my wiemy ile to pracy i czasu by stowarzyszenie działało), za rozmowy z tymi wszystkimi sponsorami, za profesjonalną konferansjerkę, za pomoc techniczną.
Piotr dzięki za pomoc w ogarnianiu dokumentów i wsparcie w organizacji biegów.
Tomasz i Marcin za reprezentowanie Traktora z dużymi sukcesami. 
Leszek uciekających przed szerszeniami i za to że nadal czujesz się traktorem i można na Ciebie liczyć.
Andrzej dziękuję za strefy kibica na ML i Półmaratonie.
Marek dzięki za mejdej, za sprzątanie lasu przed półmaratonem i sprzątanie po.
Kacper Danio dzięki za siłę młodości za werwę do wykonywania zadań w organizacji biegów.
Wioletta za Twój uśmiech, energie i za to że na półmaratonie prowadziłaś kawiarenkę.
Agnieszka dziękuje za pomoc z urzędem, za kawiarenkę na półmaratonie, za wsparcie.
Marlena dziękuje ze zawsze pomagasz przy biegach dziecięcych, za wsparcie i pomoc w organizacji biegów.
Dee dzięki za to że zawsze podpowiesz gdzie możemy uzyskać środki finansowe na organizację biegów.
Irena dzięki za niezapomniana strefę kibica, za Twój wkład i energię do działania. Dzięki żę mogę liczyć na Ciebie.
Kasia dzięki za biura zawodów, za strefę kibica na ML za pomoc przy organizacji biegów.
Patrycja dzięki za to, że pomagasz w tych wszystkich obowiązkach które trzeba wykonać przed biegiem i za wsparcie.
Michał dzięki za pomoc przy znalezieniu sponsorów.
Rafał dzięki za wieszaki na medale i naklejki, za pomoc przy szukaniu sponsorów.
Magda dzięki za wsparcie przy organizacji biegów i pomoc przy ich zakończeniach.
Andrzej dzięki za tak cudowne wychowanie dzieci Michał i Wiktoria, że zawsze pomagają, za Twoją pomoc przy wycince krzaków na trasach i sprzątaniu po biegach.
Bogdan dzięki za pomoc przy treningu dla dzieci w Liczu.
Panie Jerzy, dziękuje za wsparcie dobrym słowem i radą, za pomoc przy szukaniu środków finansowych, za strefę kibica i wejście na drzewo, za kontakty, za to że daje Nam Pan przykład że w każdym wieku można być aktywnym.
Dziękuję Mojemu mężowi, że wspiera mnie technicznie i ze mną wytrzymuje. Jest ogromnym wsparciem i realistycznie podchodzi do moich pomysłów.
Dziękuje wszystkim, których wymieniłam i których nie wymieniłam, dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna. Dziękuję nowym członkom, za wiarę w Nasz Team i ze do nas dołączyliście. 
Co ja bym bez Was zrobiła? Dziękuje wszystkim bardzo!!!
Dużo tego dziękuję, ale to jeszcze nie koniec. 
Bardzo chciałabym podziękować Sołtysowi Nowego Dworu Jackowi Tometczak za pomoc, za sponsoring warzyw, za tego traktora który woził dzieci i prowadził biegaczy (paliwa to on bierze od groma a Ty nigdy nie wzięłeś od Nas nawet złotówki). Dziękuję Twojej Żonie za pyszne soki świeżo wyciskane na Półmaratonie.
Gmino Kwidzyn i wszyscy pracownicy którzy w Niej pracują i po części pomagają w realizacji Naszych projektów, za wyrozumiałość jeżeli chodzi o dokumenty, za przychylne oko (Karolina, Marcin, Krzysiek)
Dziękuję Pani Ewie Nowogrodzkiej (Ewa Nowogrodzka) za wszystko, za współpracę, wiem że nie było łatwo.
Dziękuję panu Jerzemu Śnieg (Jerzy Śnieg) za wsparcie finansowe i za to że jeszcze nigdy Nam nie odmówił, za to że dzięki Panu mogliśmy wspólnie pojechać do Poznania na Wings for life.
Dziękuję Chłopakom z Cyklo Kwidzyn za pomoc przy obstawianiu i pilotowaniu trasy, za to że nie zostawiliście biegacza w potrzebie, za to ze możemy liczyć na Wasze „noga podaje” by prowadzić biegacza do mety, Grześkowi za cudownie uwiecznione wspomnienia na zdjęciach. Dzięki wielkie!!
Dziękuję za opiekę medyczna Panu Zbigniewowi Koralewskiemu, który jest zawsze z Nami.
Dziękuję Sponsorom za pomoc przy Półmaratonie Traktora:
Bank Spółdzielczy Brodnica za medale i nagrody dla dzieci, 
Gmina Kwidzyn i Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny zapewniły nam miejsce, w którym mieściło się biuro zawodów oraz wszystkie stanowiska i sala chilloutu dla zawodników, dodatkowo Gmina ufundowała ciepłe posiłki po biegu, które przygotowały Panie ze Stowarzyszenia Mieszkańców i Sympatyków wsi Rakowiec. Słodki poczęstunek ufundowały Piekarnia Otłowiec i Cukiernia Magnolia, zawodnicy mogli również poczęstować się posiłkami przygotowanymi przez firmę cateringową, dostarczającą boxy żywieniowe na terenie Kwidzyna – NutriBox, byli oni również fundatorem trzech boksów w losowaniu nagród (mam nadzieje, że zwycięzcą smakowały wygrane posiłki). Wszystko to można było zapić przepysznymi, świeżo wyciskanymi sokami przygotowanych przez Sołtysową Nowego Dworu z plonów okolicznych mieszkańców. Na zawodników czekała również kawa i herbata. W pakietach zawodnicy mogli znaleźć napoje izotoniczne ufundowane przez KBR Poland, a na mecie czekały na zawodników napoje procentowe ufundowane przez Climatronix. Przejażdźki traktorem były możliwe dzięki Sołtysowi Nowego Dworu. Kącik zabaw dla dzieci został utworzony przez Stowarzyszenie Eko-Inicjatywaoraz firmę Hurtownia Papiernicza Elbo Bogusława Mirosław Łukasz Dzikowscy Kwidzyn z Kwidzyna. Podziękowania należą się również fundatorom nagród, które były losowane na koniec biegu: bank Credit Agricole Bank Polska, bank BGŻ BNP Paribas, sklep PHU „BMS” Sklep AGD RTV MEBLE, siłownia Fresh Gym & fitness, firma Ecogreenclean, firma Am-Tech, firma NOWICKI, Sklep Żelazny Ryszar Jancz, Paulina i Paweł Jerzyk, Rafał Dziedzic, prezes Powiśla Pawilce Rakowiec – Dariusz Wierzba, Nadleśnictwo Kwidzyn, Lasy Państwowe. Dodatkowo fundatorem dla najlepszych biegaczy powiatu był Sebastian Kasztelan. Wielkie podziękowania należą się rowerzystom Cyklo Kwidzyn, którzy obstawiali trasę biegu i czuwali nad zawodnikami oraz dla Pauliny Rosiak, która poprowadziła rewelacyjną rozgrzewkę przed zawodami. 
Dziękuję wszystkim, którzy Nam kibicują, i czytają te Nasze artykuły.
Zapraszamy do obserwowania Nas w przyszłym roku a obiecujemy że będzie się działo!!!
BO NAM SIĘ CHCE CHCIEĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam za gramatykę itp., ale to tak prosto z serducha.
Pozdrawiam i życzę samych sukcesów
Kasia S.
Ps. Ciekawe kto wytrwał do końca artykułu?