Rozbiegany weekend 13-14.04.2019

Taki oto mieliśmy rozbiegany weekend 13-14.04.2019
W 5 Gdańskim Maratonie wystartowało wiele naszych traktorów którzy chcieli zmierzyć się z królewskim dystansem oraz byli tacy którzy postanowili wystartować w sztafecie. Dużo naszych biegaczy postanowiło właśnie tego dni zadebiutować i dołączyć do grona Maratończyków, oczywiście wszystkim się to udało. Organizacja biegów w Gdańsku jak zawsze na bardzo wysokim poziomie. Trasa maratonu bardzo przyjemna i łagodna, gdyby nie trochę trudna aura pogody było by naprawdę wyśmienicie.
Mariusz Pypeć 3:06
Tomasz Hapke 3:09
Marcin Rządca 3:13
Kasia Jarosińska 3:51 Debiut
Michał Jerzyk 3:58 Debiut
Bogdan Rycąbel 3:58
Katarzyna Nowicka 4:28 Debiut
Grzegorz Trzciński 4:36
Mateusz Bogusz 4:54 Debiut
Radosław Trzciński 4:57 Debiut
Jacek Szuba i Irena Koralewska udział w sztafetach.

Reszta Naszych zawodników też dzielnie walczyła w ten weekend.
Paulina Jerzyk i Paweł Jerzyk pojechali na 5km przełaj do Gnojewa na Wielkanocny Bieg i marsz NW o puchar marszałka Województwa Pomorskiego. 
Wioletta Piórkowska z córką, Agnieszka Liberacka z córką i Justyna Borkowska były na 1 Kwidzyńskim biegu Przegon Autyzm, impreza super, atmosfera rodzinna, biegły rodziny nawet z dziećmi z autyzmem. Trasa w lesie ponad 2 km, organizacja super, pyszne domowe ciasta i ognisko. Przede wszystkim dużo wskazówek na temat autyzmu.
Daria WojciechowskaWioletta PiórkowskaJerzy TumiłowiczRobert JerzykKacper GłowackiMateusz Małkowski wzięli udział w Biegu organizowanym przez Gmina Gardeja Biega Aktywny Turysta na dystansie 10,5 km i poszło im bardzo dobrze. Organizacja na wysokim poziomie, trasa bardzo malownicza choć nie łatwa, atmosfera genialna. Gratulacje organizatorzy!!
Gratulacje dla wszystkich startujących i trenujących!!!! Trwajcie dalej w walce bo sezon „pełną gębą”