Test Coopera oraz MLBiM

Dla większości miłośników biegania teraz jest idealna pogoda na wybieganie, oczywiście ze zdrowym rozsądkiem. I gdy większość jest w okresie roztrenowania, nasze Traktory dalej licznie uczestniczą w biegowym życiu.

W sobotę w Kwidzynie miał miejsce Test Coopera organizowany przez Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji. Test odbył się przy skromnym udziale Traktor Team, gdzie większość naszych zawodników wystąpiła w roli sędziów. Niestety pogoda troszkę odstraszyła zawodników i udział w teście wzięło tylko 13 osób, w tym jeden z naszych – Tomasz Hapke. Tomek w czasie 12 minut pokonał dystans 3300m, co jest naprawdę wynikiem rewelacyjnym. Za pół roku ma się odbyć wiosenna edycja testu, w której mamy nadzieje również będziemy mogli pomóc, a przede wszystkim, że do udziału skusi się większa liczba zawodników.

W niedziele natomiast w Malborku odbyły się pierwsze z czterech zawodów w ramach Malborskiej Ligi Biegowej i Maszerującej. Trasa ze startem i metą na stadionie Pomezanii Malbork wiodła ścieżkami Parku Miejskiego w Malborku. Dystans do pokonania 5km. Za każde zawody zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, które po złączeniu ukażą panoramę malborskiego zamku. W pierwszych zawodach wzięło udział ponad 270 osób w tym 8 Traktorów.

#10 Tomasz Hapke 18:09 (2 miejsce w kat. Wiekowej)

#28 Kacper Głowacki 20:09 (debiut w barwach Traktor Team)

#60 Michał Jerzyk 22:14

#80 Rafał Dziedzic 23:06

#100 Mateusz Bogusz 24:00

#119 Radek Trzciński 24:35

#178 Kamila Trzcińska 28:20

Irena Koralewska – kto by to zliczył, który to już start w tym roku 😉

Wielkie brawa dla wszystkich startujących w ostatni weekend.

Zdjęcia: Malbork7.pl, PortalNaPlus.pl