Zakończenie Grand Prix Sztumu oraz Bieg Zaślubin Polski z Morzem

Weekend zapachniał wiosną i Traktory orały!!!

W sobotę odbył się IV etap Grand Prix Sztumu. Wróciliśmy z sukcesami i pudłem dla Kacpra Głowackiego który po 4 etapach uplasował się na 3 miejscu w swojej kategorii na dystansie 4,6km. Bardzo dobrze również poradził sobie Kacper Daniel który zdobył 4 miejsce w swojej kat. z czasem 35:58. Oczywiście na starcie nie zabrakło  Naszego walecznego Tomka Hapke 33:34 i Mateusza Małkowskiego 44:11. Nasze biegowe małżeństwo walczyło o dobrą pozycję w klasyfikacji Michał Saliński dobiegł z czasem 38:36 niestety Marlena zaliczyła upadek, ale na szczęście nic jej się nie stało. Z Kobiet reprezentowała Nas Kasia Jarosińska 45:31. gratulacje dla wszystkich.

W Niedzielę w Pucku odbył się V Bieg Zaślubin Polski z Morzem. Trasa od Władysławowa do pucka 12 km to nie lada wyczyn z wiatrem od morza, ale dla Tomka Hapke nie ma rzeczy niemożliwych. Pojechał przebiegł i się wykąpał bo w drużynie morsów nam nie brakuje. Płeć damską reprezentowała niezawodna i zawsze uśmiechnięta Nasza Matematyczka Irena Koralewska. Gratulacje!

Niedziela to też czas dłuższych wybiegań. Zdradzimy tylko tyle, że armia traktorów wypłynie na dystansie maratońskim już w kwietniu w Gdańsku!!