Zakończenie MLBiM w Malborku oraz „Zasuwaj” Susz-Iława

Wiosna coraz bliżej, bo kolejne zimowe Grand Prix, czy w tym przypadku Liga Biegowa została zakończona. Na ostatnich zawodach w Malborku stawiła się duża grupa Traktorów, aby pobiec po raz czwarty i skompletować pełen obraz Zamku Malborskiego na swoich medalach. Wśród naszych zawodników były również osoby, które walczyły o miejsca na podium w ostatecznym rozrachunku. W niedziele na starcie stanęło 8 Traktorów: Irena, Kamila, Kacper, Tomek, Radek, Michał, Mateusz i Paweł. Dzięki bardzo dobrym wynikom w ostatnim biegu 2 miejsce w kategorii wiekowej zachował Tomek Hapke, Kacper Głowacki awansował na 3 miejsce w swojej kategorii, dużą niespodziankę w swoje urodziny sprawiła sobie Kamila Trzcińska, którą poprawiając swój życiowy wynik na 5km o prawie dwie minuty wskoczyła na najniższy stopień podium w swojej kategorii, blisko podium była również Irena Koralewska, która ostatecznie zajęła 4 pozycję. Dodatkowo w kategorii małżeństw wyróżnieni zostali Kamila i Radek Trzcińscy zajmując 6 miejsce.

Również w niedzielę odbył się po raz pierwszy bieg „Zasuwaj” na trasie Susz-Iława o długości, jak się okazało – 25 km. W zawodach wzięło udział ponad 100 biegaczy w tym 4 naszych biegaczy. Trasa biegu prowadząca leśnymi i polnymi ścieżkami była bardzo wymagająca z licznymi podbiegami oraz błotną nawierzchnią. Impreza bardzo udana, wszyscy nasi zawodnicy z zadowoleniem i ulgą przebiegli linię mety.